Ir šias metais geriausiųjų olimpe – Juozo Lukšos gimnazijos ugdytiniai

Šiemet Kauno rajono abiturientų valstybiniai brandos egzaminai 100 balų įvertinti net 25 kartus, o daugiausia jų pelnė Garliavos Juozo Lukšos gimnazijos ugdytiniai. Mūsų gimnazistai gavo net 8 didžiausius įvertinimus. Akademijos U. Karvelis gimnazijos abiturientų žinios 100 balų įvertintos 7 kartus, Raudondvario gimnazijos – 6, Domeikavos gimnazijos – 2, Garliavos Jonučių, Vilkijos, Babtų ir Karmėlavos B. Buračo gimnazijų – po kartą.

Rajono šimtukininkus pagerbė ir garbės ženklais apdovanojo Kauno rajono meras Valerijus Makūnas, sveikino Seimo nariai Raminta Popovienė bei Antanas Nesteckis.

Mūsų šimtukininkai– Adelė Dambrauskaitė, Gabija Junčytė,  Tadas Laurinaitis, Inga Rimskytė, Benediktas Valys, Debora Šiškutė, Akvilė Šiupšinskaitė, Aurimas Zajančkovskis. Sveikiname geriausiuosius!

Nuotraukos: https://goo.gl/photos/fHzw6kKS6MoSMxuG8

GJLg info